Loading

سیمرغ ارتباط آفرین دریک نگاه

2

سیمرغ ارتباط آفرین به عنوان یک سوپر مارکت دیجیتال

محدودیت‌های زمانی و تخصصی از یکسو و تنوع برندها در بازار سخت‌افزار از سوی دیگر، تشخیص بهترین و با کیفیت‌ترین‌ها را بسیار مشکل کرده است، سیمرغ ارتباط آفرین با شعار فراهم آوردن یک سوپر مارکت دیجیتال واقعی در کنار ارائه خدمات پس از فروش و مشاوره‌های مختلف تخصصی، خرید را برای همه آسان کرده است. در سوپرمارکت دیجیتال ماندگار محصولات مختلف در طیف گسترده تجهیزات کامپیوتری و ارتباطی عرضه می‌شود. از محصولات سخت‌افزاری کوچک تا پکیج‌های جامع و کامل کامپیوتری را می توان در این سوپرمارکت یافت. محصولاتی که قطعا خواسته‌ها و نیازهای مشتریان را به صورت عمده و خرده در سطوح مختلف فراهم می‌آورد.

1

معرفی شرکت سیمرغ ارتباط آفرین

شرکت سیمرغ ارتباط آفرین به عنوان یک سوپرمارکت دیجیتال با در اختیار داشتن بیش از ۴۳۰ همکار فروش در کشور، وظیفه تامین همه نیازهای سخت‌افزاری مشتریان در کل گستره جغرافیایی کشور را برعهده دارد. شرکت سیمرغ ارتباط آفرین با ارائه سبد کاملی از محصولات و خدمات حوزه سخت افزار علاوه بر تامین نیازمندی‌های محصولی مشتریان، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه آنان نیز شده است. هم اکنون، شرکت سیمرغ ارتباط آفرین با تکیه بر سال‌ها تجربه در حوزه IT توانسته نام خود را به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات، ماندگار کند. فراهم آوردن شرایطی که مشتریان بتوانند همه نیازهای خود را با حداکثر کیفیت و اطمینان برآورده کنند یکی از اهداف اصلی سیمرغ ارتباط آفرین است. اخذ استانداردهای جهانی مدیریت کیفیت و مجوزهای متعدد دیگر، نمونه ای از تلاش این بنگاه برای ارتقای کیفیت بوده است.

چرا سیمرغ ارتباط آفرین

چرا سیمرغ ارتباط آفرین انتخاب اصلی بسیاری از شرکت‌ها و مشتریان است؟

 

برخی از خدمات و توانایی‌های شرکت سیمرغ ارتباط آفرین، مزیتی فراتر از دیگر شرکت‌های مشابه ارائه می‌دهد که باعث ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان می‌شود. کاهش قابل توجه زمان و هزینه‌ها و نیز افزایش کارایی و اثربخشی از دلایل اصلی انتخاب شدن سیمرغ ارتباط آفرین از سوی مشتریان است.

3

یکپارچگی فعالیت، کوتاه کردن مسیرها و کاهش هزینه‌ها

همان طور که اشاره شد با توجه به این که شرکت سیمرغ ارتباط آفرین کلیه امور مربوط به واردات، توزیع، فروش،گارانتی و خدمات پس از فروش سبد کاملی از محصولات و برندهای مختلف را به صورت یکپارچه و سازماندهی شده انجام می‌دهد، خریدار را از سردرگمی‌هایی مانند خرید از چندین شرکت مختلف، پرداخت هزینه‌های متعدد سربار مانند حمل و نقل به چندین شرکت، گارانتی محصولات توسط شرکتی غیر از شرکت فروشنده و… رهایی بخشیده و گامی موثر در جهت کوتاه کردن روندکاری و در نهایت رضایت مندی مشتری برداشته است.

نمایندگی‌ها و گستردگی حوزه فعالیت

شرکت سیمرغ ارتباط آفرین برای راحتی مشتریان، با ایجاد یکی از سهل‌الوصول‌ترین و گسترده‌ترین شبکه‌های توزیع محصولات IT در سراسر ایران، با در اختیار داشتن بیش از ۴۵۰ نمایندگی در شهرستان‌های سراسر کشور می‌تواند کلیه امور مربوط به ارائه کالا و گارانتی، خدمات پس از فروش، نصب و آموزش و هرگونه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات را برای مشتریان و شرکت‌های همکار خود انجام دهد.

فروش کالای اصلی با ضمانت

یکی از اهداف اصلی سیمرغ ارتباط آفرین ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و خدمات به مشتریان می‌باشد، از این رو شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان و احترام به مصرف کننده نهایی در طول مدت فعالیت خود همواره کالاهای اصلی و با کیفیت به همراه ضمانت‌نامه معتبر را عرضه کرده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

سیمرغ ارتباط آفرین با ایجاد واحد گارانتی و خدمات پس از فروش به دنبال همراهی مشتریان در طول چرخه استفاده از محصولات و ایجاد اعتماد در مشتریان خود می باشد. ارائه محصولات با کیفیت و بهترین خدمات پشتیبانی همواره سرلوحه فعالیت های شرکت بوده است.

ارائه خدمات مشاوره تخصصی

شرکت سیمرغ ارتباط آفرین با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در حوزه‌های مختلف همواره در حال ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان خود می‌باشد. مهندسین فروش شرکت علاوه بر همراهی مشتریان در طول فرآیند خرید به منظور تامین نیازمندی‌های آنان به صورت بهینه، مشاوره‌های فنی و تخصصی در رابطه با محصولات و برندهای مختلف موجود در بازار را نیز ارائه می‌دهند.

واحدهای سیمرغ ارتباط آفرین

4

دپارتمان بازاریابی و تبلیغات

شناخت بازار، توسعه برندها و محصولات و نیز برنامه‌ریزی برای بازارسازی و حفظ بازار فعلی مسئولیت اصلی این واحد است. این واحد طراحی و اجرای تحقیقات بازار و نیز تدوین طرح‌های توسعه‌ای را بر عهده دارد. توسعه بازارها در فضای مجازی، سیاست گذاری‌های تبلیغات، انجام امور مربوط به سایت‌های شرکت و … از دیگر وظایف اصلی این واحد است.

ـ

6

دپارتمان فروش

نمود عینی قابل مشاهده در شرکت سیمرغ ارتباط آفرین واحد فروش است. واحدی که نتیجه تلاش تمامی واحدهای دیگر را به دست مشتری می‌رساند. این واحد سعی دارد تا با ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان، از یک سو نیازهای آنان را برآورده کند و از سوی دیگر آگاهی و آشنایی مشتریان را نسبت به محصولات بازار ارتقاء دهد. واحد فروش ارتباط تنگاتنگ و پیوسته با سایر واحدها دارد و برآیند عملکرد جمعی شرکت است.

8

دپارتمان بازرگانی خارجی

دپارتمان بازرگانی خارجی یکی از دپارتمان‌های اصلی شرکت است. مدیریت خریدهای خارجی، مدیریت ارتباط با تامین کنندگان خارجی، بازرسی در بازرگانی خارجی، مدیریت درسیستم‌های پرداخت ارزی و گشایش اعتبارات اسناد، مدیریت در امور گمرکی کالا و خدمات وارداتی و صادراتی و … از وظایف اصلی این واحد به شمار می‌رود.

5

دپارتمان روابط عمومی

اطلاع‌رسانی، ارتباطات رسانه‌ای، حضور در همایش‌ها و رویدادهای مختلف و امورفرهنگی از وظایف اصلی دپارتمان روابط عمومی شرکت سیمرغ ارتباط آفرین است. این واحد در تلاش است تا به عنوان سخنگوی شرکت ارتباطات موثری با محیط داخلی و خارجی شرکت ایجاد کند.

 َ

7

دپارتمان سیستم‌ها و روش‌ها و مدیریت ارتباط با مشتریان

واحد سیستم‌ها و روش‌ها با هدف توسعه و بهبود سیستم‌ها و فرآیندهای داخلی سیمرغ ارتباط آفرین و نیز مدیریت ارتباط با مشتریان شکل گرفته است. ارتباط و سنجش میزان رضایت‌مندی در حیطه وظایف و اختیارات این واحد قرار دارد. این دپارتمان خریداران محصولات و خدمات سیمرغ ارتباط آفرین را رصد می‌کند و در تمام مراحل مشاوره، خرید، گارانتی و خدمات پس از فروش میزان رضایت خریداران را از خدماتی که دریافت کرده‌اند می‌سنجند و با استفاده از روش‌های متعدد سعی در افزایش میزان رضایت مندی مشتری دارد.

مسئولیت‌های اصلی این واحد عبارتند از:

  • استقرار و پایش سیستم مدیریت کیفیت
  • پایش اهداف و برنامه های استراتژیک و عملیاتی گروه

خدمات

از نقاط قوت ما در این شرکت مسولیت و پوشش کلی محصولات از زمان ورود به کشور تا پایان زمان گارانتی می باشد که تمام این ها مستقیما زیر نظر سیمرغ ارتباط آفرین انجام می شود و کمترین سود آن برای مشتریان طرف بودن تنها با یک شرکت است و آنها را از سردرگمی میان چند شرکت نجات می دهد که این می تواند تا حد قابل توجهی از تلف شدن زمان و وقت آنها جلوگیری کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم تمامی محصولات وارد و عرضه شده توسط ما اصلی بوده و با بالاترین کیفیت ممکن و خدمات پس از فروش به دست شما خواهد رسید که این با دریافت استانداردهای بین المللی و گواهینامه های متعدد توسط این شرکت قابل اثبات است.